Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak doma vyrobit štěpkovač na větvě??

Dobrý den, chtěl bych ušetřit korunky a vyrobit si doma malý štěpkovač na větve, které mám jako odpad ze zahrady a nemám je kam dávat... nevíte někdo jak?? nebo nemáte někdo malý doma, že by jste mi poslali pár fotek, jakoby zevnitř?? snad si dále poradím... Děkuji předem všem!

Kolegové přede mnou mají pravdu, dělat to je nesmysl. Jsem strojní zámečník, v době kdy jsem pracoval v dílně jako údržbář jsem si také chtěl štěpkovač vyrobit (za totáče byl nesmysl ho někde v obchodě koupit), ale z výše uvedených důvodů jsem to vzdal. Nevím jak u vás, v našem městě štěpkovače půjčují za směšný peníz ve sběrném dvoře.