Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit venkovní betonové schody ?

Protože schody do domu už asi nestály za moc, tak jsem je nechal před několika lety obložit " mrazuvzdornou a protiskluzovou" dlažbou. Píšu v uvozovkách, protože asi možná někde v Itálii, nebo Tunisu. Časem se jednak začaly odlupovat kousky, ale co je horší, tak při sebemenším poprašku sněhem je to totální kluziště. S každým rokem mám větší strach kdo se na tom zabije. Udělal jsem zábradlí,na zimu lepím pásky, na rovinu koberce a pod, takže letos jsem už rozhodnutý, jakmile se oteplí půjde všechno osekat, omlátit a obrousit a teď nastává otázka co s tím. Do dlažby se mi už nechce ( jedině 100% vyzkoušenou a sehnatelnou), a jak opravit ten beton, nebo co tam je nevím. Objevil jsem nějaký dekorativní beton, ale stejně jsem nezjistil, jestli by to venku vydrželo. Prosím tedy o radu, čím by to šlo vyspravit a sjednotit povrch, tak aby to k něčemu vypadalo a něco to vydrželo a hlavně se po tom dalo v zimě chodit. ( beton, lepidla, pryskyřice...tak do 5 mm tlouštky?)
Díky za každou radu, jestli s tím má někdo nějakou zkušenost.

Taky jsem hledal reseni podobne situace. Bracha si udelal toto: odstraněno a je velice spokojeny, bohuzel zkusenost s tim je zatim jen pár mesicu, tak nevim, ale jdu do toho.

Žádný relevantní obsah postu. Jediným účelem bylo umístění odkazu pár dnů před slevovou akcí, čili reklama ==>> odstraněno.
Máte-li zájem o reklamu, obraťte se na tým poradna.net. (sHpy00n)

Zdravím, jak jste to nakonec vyřešil? máme podobný problém a asi se prostě vykašlem na dlažbu a jenom opravíme beton - uděláme betonové schody. mám nějakou opravnou maltu od Mapei v dílně a kdyžtak dokoupíme, zajímalo by mě jestli jste šel do dlažby a nebo do toho betonu a kolik jste ho potřeboval. díky

Nakonec jsem si nechal u kameníků nařezat asi 2 cm silné obklady ze žuly a schody jsou s tím obložené. Stupně z hrubé štípané a svislé části broušené. Je to tam šestý rok a nemá to chybu. Cena je trochu jinde než za beton, ale snad to přežije i vnuky :-)

Osobne som tento problém vyriešil zaliatím izolovaného, v priereze hranatého odporového kábla s celkovým odberom 5kW/230V pod prístupové chodníky od miestnej komunikácie a tiež pod príjazdovú cestu pre vozidlo k prístrešku pred garážami až po vstupnú bránu a vchodové dvere. Námraza, posypy, prípadne odhadzovanie snehu ma netrápi.