Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombinovaná lednička ARDO, jak na přehození dvířek

Stojím před zdánlivě lehkým ukolem přehodit dvířka na kombinované ledničce ardo. Existuje nějaký standartní postup u těchto lednic, jak přehazovat dveře? Neznám typ lednice, je kombinovaná, mražák dole, dvoudvířková, tedy lednice a mražák zvlášť.
Musím vyhodit i dvířka mrazáku? Začíná se od spodu, kdy vyšroubuju matku, tím se vyhodí "trn" z oka a už to půjde rozebrat?

ZA případnou radu dík...

Já začínám shora, navrch odšroubuju, vysadim dvířka lednice, odšroubuju střední pant, vysadím dolní dveře a pak dolní pant. Přešroubuješ panty na dvířkách a opačnej postup na druhý straně. U mojí poslední lednice mi čekalo překvápko, na druhý straně byly sice otvory pro šrouby, ale závit už nikoli, takže jsem musel ještě řezat zavíty, takže předtím než to začneš si to zkontroluj, je to pak nemilý překvapení :-)

EDIT: Teď si nejsem jistej jak myslíš přehození dvířek, pokud chceš ty ledničkový vyměnit, tak ty od mrazákku sundavat nemusíš.

Sorry že neudávám konkrétní typ, ale domnívám se, že technologie přehození dvířek bude u všech ardo plus mínus stejná.Se mi nechce ji vytahovat a zezadu jí čumět na štítek.
Právěže navrchu není žádnej šroub, ohmátaval jsem to tam, není tam ani krytka, nic.
Začal jsem těma šroubama co jsou zaznačený na obrázku, a pak jsem si myslel,že to prostě povolí a půjde vytáhnout do strany. Ono hovno.... Jinak mi jde o přehození otevírání, ne výměnu dvířek..

EDIT: nebo kdyby aspoň měla Ardo na svých stránkách manuály, ale prd..chjo..

Já mám taky Ardo, sice jinej typ, ale se stejným způsobem uchycení a taky mám přehozený dvířka. Sice jsem je nepřehazoval já, ale musel jsem si to sám doladit.
Musíš nahoře servat ten plastovej kryt, pod ním je podobnej bazmek, jako jsi zaznačil na obrázku, ten pak přehodíš na druhou stranu, přešroubuješ madla a je vymalováno. Dole to bude to samý.

tak jsem se dostal k te lednicce. pucil jsem si klice a zjistil, ze po odloupnuti plastoveho krytu dole na lednicce se da spodni uchyt pantu odsroubovat.Bohuzel je stranove orientovany, takze k lednicce asi byly dodavany dva a druhy uz neni k nalezeni.Je to mozne?Ze by na kazdou stranu dvirek bylo jine spodni kovani?Zkousel jsem ho jen prilozit na zkousku, ale dirka na "pant" by byla vyosena. zatim co jsem se setkal s lednickama, dalo se pouzit kovani pro obe dve strany...Tak aspon jsem z obliga, ze to neztroskotalo na me neschopnosti:)