Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roseni skel

zajimalo by me, zda je normalni, ze se mi neustale rosi skla na oknech. Mam take dve stresni okna, ktera se nerosi. Dum je novy, druhym rokem pouzivan. Dekuji.

jak uz jsem rekla, jsem presvedcena, ze okna jsou spatne zasazena. Ale co ted, kdyz uz je mame? Clovek se tesi na novy dum a zatim ma jenom starosti. Jakmile je chladneji venku, uz chodim a utiram skla, aby mi nesla voda na drevene parapety a drevenou podlahu. Tak takhle jsem si nepredstavoval bydleni v novem dome.
Dekuji za pochopeni a rady.

vsechno jsem precetla, dekuji vsem za rady. zitra koupim pristroj na mereni vlhkosti a pak se uvidi. Kdyz je venku tepleji, jako ted, tak se okna nerosi. Taky jsem zjistila, ze nemohu mit spustene zaluzie, to je potom velmi spatne.