Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roseni skel

zajimalo by me, zda je normalni, ze se mi neustale rosi skla na oknech. Mam take dve stresni okna, ktera se nerosi. Dum je novy, druhym rokem pouzivan. Dekuji.

vsechno jsem precetla, dekuji vsem za rady. zitra koupim pristroj na mereni vlhkosti a pak se uvidi. Kdyz je venku tepleji, jako ted, tak se okna nerosi. Taky jsem zjistila, ze nemohu mit spustene zaluzie, to je potom velmi spatne.