Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto S realitkou nebo bez?

Sháníme už nějakou dobu byt a pořád nevíme, zda je lepší si ho sehnat s realitkou nebo bez. Zatím se nám žádný tak nelíbil, nějak na to nespěcháme a chceme vybrat dobře. Zatím hledáme na www.rajrealit.cz kde je takový mix nabídek realitek i přímo majitelů. Znáte i jiný portál kde hledat? Případně na co si dát u těch realitek pozor? Děkuji za reakce. Hezký večer

Začátkem roku jsem kupovala starší dům, jednoznačně doporučuji bez realitky! Nemusí to tak být vždy, ale ještě teď když si vzpomenu na jednání realiťáka otevírá se mi kudla v kapse. Větší peklo jsem asi snad v životě nezažila. Narazila jsem na echt blba, dnes tuto činnost provozuje kdejakej pitomec, který vylezl základní školu. V podstatě jsem se musela angažovat hlavně já, nestíhali se termíny, pak jsem u toho byla ta špatná prý já. Až mi došla trpělivost začala jsem křičet a to se mi začal uchychtávat do telefonu. Posílala jsem maily s termíny, upozorňovala ať se vše nedělá na poslední chvíli a o 3dny později se na mě obořoval, jak dlouho je vím a kde jsem je vzala. Mail jsem zřejmě posílala jen tak pro srandu. A tak to bylo celou dobu, škoda, že jsem se na to nevykašlala hned při prvních potížích ohledně uzavření smlouvy o rezervaci domu.
Nejlepší je pokudmožno sehnat byt přímo od majitele a nechat si dobrým právníkem zpracovat smlouvy, vyjde to tisíckrát levněji a myslím, že budete mít větší jistotu, že je vše v pořádku.
Tak hodně štěstí při výběru.