Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doprava baliku

Ahoj, potrebuju dostat balik 100x80x50 cca 20 kilo z brna do kolina nemate nejaky tipy na levnou dopravu? dopravce ktery mi to resil drive bouzel skoncil.dik :)

Plně souhlasím.. je to o lidech.. Téměř vždy super domluva a vždy před doručením zavolají..
Jediny konflikt jsem měl, když mi T-mobile poslal přes ně smlouvu kterou jsem měl podepsat(muselo se to stihnout do 10dní, jelikož mi pak smlouva končila) a vrátit PPL borcovi zpět.. Smlouva měla byt doručena v pondělí (nic nedorazilo) utery (nic) ve středu jsme volali jestli dojede a řekl že už to nestihne ze to doveze ve čtvrtek.. Opět sem ve čtvrtek čekal doma jako debil na PPL a borec nikde.. v Patek jsem mu zase volal (cca 12*00hod) a prý už je doma (že skončil dříve) tak že to doveze další týden.. Jak mi tohle řekl tak sem se opravdu naštval. Zavolal jsem T-mobile ať si to s něma vyřídí ale že to asik nestihnu podepsat tak že u nich končím a vyberu si jiného operátora (i když za to nemohli). Ještě ten den mi tu smlouvu dovezli a omlouvali se za zpoždění ,,zásilky,,..

Tak že jak říka Henessy: Je to o Lidech:!: