Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tenisový loket a kostival

ahoj,mám tenisový loket,mám za sebou 1 obstřik,který pomohl na chvíli,na operaci se mi zatím nechce.Udělal jsem si z kořene kostivalu tinkturu,chystám se ji dát na noc na loket,ale někdo říká,že si mohu spálit kůži.Mám dojem,že do toho kostivalu musím namočit třeba žínku,dát na ruku,zabalit do igelitu a potom ještě ručník.Prý je lepší si tu ruku namazat třeba indulonou.Máte s tím někdo zkušenosti?Díky M.

z vlastní zkušenosti,
nechal jsem si opíchat loket, za čas opět, lékař stanovil operaci, ještě naposledy píchnout. Pak změna doktora, opět píchání a obstřiky, ruka měsíc v sádře, rehabilitace, opět vyměnil doktora a třetímu jsem se podřekl, že je třetí. Vyhodil mě, ale pak nabídl operaci. Jelikož jsem měl stále bolesti souhlasil jsem. Operace trvala 15 minut při vědomí, jen lokální urtvení. dokonce jsem si koupil odbornou knihu o tenisovém (písařském) loktu. Věděl jsem co me čeká.
dodneska lituji, že jsem nešel ihned, páč ta úleva po odeznění operace a rehabilitace.
Já mohl pohybovat rukou bez bolesti, nosit věci, nepadal mi hrníček z ruky.

Obstřik je bolestivější, nežli operace