Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tenisový loket a kostival

ahoj,mám tenisový loket,mám za sebou 1 obstřik,který pomohl na chvíli,na operaci se mi zatím nechce.Udělal jsem si z kořene kostivalu tinkturu,chystám se ji dát na noc na loket,ale někdo říká,že si mohu spálit kůži.Mám dojem,že do toho kostivalu musím namočit třeba žínku,dát na ruku,zabalit do igelitu a potom ještě ručník.Prý je lepší si tu ruku namazat třeba indulonou.Máte s tím někdo zkušenosti?Díky M.

Ahoj, míval jsem dlouho stejné problémy. Až jsem se dostal k paní, která dělala Reiki (Mistr Rei-ki). Ta mi sahla na ruku a řekla, že tam mám přerušený tok energie. Pár minut na mě působila, odblokovala mi dráhu, a nevěděl jsem o tenisovém lokti. Fakt ale je, že příčin může být i víc. Přesto bych to zkusil. Hodně štěstí S.

No to jsem si myslel také. Ale pokud se zahloubáš do těch správných knih, dozvíš se, že ta bolest je na dráze žlučníku a jater, takže se začít starat o játra. To znamená chlastat míň a nebo něco lepšího. No ale beze srandy, mě to tenkrát opravdu pomohlo. Je to asi kombinace všeho možného, oslabená energie jater, a pokud si šlachu namůžeš, nestačí se s tím vyrovnat a začne bolet. S.

z vlastní zkušenosti,
nechal jsem si opíchat loket, za čas opět, lékař stanovil operaci, ještě naposledy píchnout. Pak změna doktora, opět píchání a obstřiky, ruka měsíc v sádře, rehabilitace, opět vyměnil doktora a třetímu jsem se podřekl, že je třetí. Vyhodil mě, ale pak nabídl operaci. Jelikož jsem měl stále bolesti souhlasil jsem. Operace trvala 15 minut při vědomí, jen lokální urtvení. dokonce jsem si koupil odbornou knihu o tenisovém (písařském) loktu. Věděl jsem co me čeká.
dodneska lituji, že jsem nešel ihned, páč ta úleva po odeznění operace a rehabilitace.
Já mohl pohybovat rukou bez bolesti, nosit věci, nepadal mi hrníček z ruky.

Obstřik je bolestivější, nežli operace