Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekacka, problem s motorem

Zdravim!

Mam benzinovou sekacku, sekam si sekam a najednou slus, sekacka nejde ani nastartovat. Po nejaky dobe hledani zavady nachazim total cernou svicku. Tak sem ji vymenil a sekacka se dala nastartovat, ale vykon nula a udusil ji i 7cm ridkej travnik. Kouknul sem na vzduchovej fitr, vymenil ho a sekacka docela obstojne nabehne, i do otacek najede, ale po minute si dvakrat streli do vyfuku a umre. Kudy dal v ozivovani sekacky?

podobný problem mám také, sekačku máme ALKU (červenostříbrnou cca 8 let) motor Honda
svíčka vždy černá jak bota, jakmlie je motor teplý nemožné pak nastsrtovat, a pokud neuzavírám přivod paliva, tak prostě odněkud stále teče až skrz vzduch filtr, co tám může být za závadu, děkuji