Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nedjou zásuvky

Prosím moc o radu koupily jsme byt vše bylo o.k.zásuvky a světla šla.Při rekonstrukci podlahy jsme pikovačkou odstraˇovali staré přilepené lino-příprava na dlažbu.Asi nejspíš od té doby nejdou zásuvky ve třech pokojích ale v jádře a v předsínóvém panelu jde.Moc prosím o radu děkuji Píno

Jedná se zřejmě o panelák.Tady jsou vedeny přívody pod podlahou.Jádro a kuchyně jsou na jednom přívodu nad stropem jádra,takže se jich to nedotklo.Když už bouráte předsíň,stálo by za to,přitom rekonstruovat i hliníkový rozvod a pod tou dlažbou natáhnout do pokojů i do jádra nové kabely.Jde o poměrně malou investici,kolem 7 - 10 k.
JABRAKA