Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto výměna propan butanové lahve za poplatek !!!

Zdravím , dnes jsem si jako každé 3 měsíce ( tak dlouho mi moje bomba na které pouze vařím vydrží )
šla svoji bombu vyměnit , k mému údivu mi bylo řečeno , že tato bomba je už stará a tutíž mi ji nevymění ,
prý jí plynárny zpět nevezmou , paradoxně ale pokud zaplatím výši 200 kč , tak mi jí vymění , ale musím si holt připlatit !!!!Výměna přijde na 380 kč + 200 kč za ochotu výměny docela levná záležitost .
Setkal se s tím už někdo , třeba jsou od nového roku nějaké změny o kterých nevím , ale co budeme dělat s těma starýma opravdu netuším , kdysi jsme si je zaplatili za 500 do pronájmu od plynáren a teď budeme zase platit ale už jen 200 aby nám je aspoň vyměnili .Super že by na tom byly plynárny už tak špatně , že neví za co si nechat zaplatit ?????
Změna kategorie, původně: Ostatní
2 roky staré téma - zamykám. (Kurt)

Nevím je to možné ,něco studoval na lahvi , ale přesně o co šlo mi neřekl , jenomže já jí neplním , dám prázdnou a dostanu plnou ,tak to fungovalo až do dneška bez problémů , že ta lahev nemá revizi už je problém výrobce , aby jí už nedávali dál do oběhu ,přeci si nebudu neustále kupovat lahev když jí bude docházet revize ,protože mě nenapadne , když si lahev kupuji , zkontrolovat nějakou revizi o které podle mě většina občanů nemá tušení

Bych toho prodavače okamžitě obvinil z obecného ohrožení, řekl mu, že mi tu láhev dal před tejdnem a jestli je prošlá, tak mě včetně sousedů a náhodných padesáti lidi na autobusové zastávce před domem, vědomě ohrozil na životě. Po té bych se znovu dotázal, jestli je ta láhev špatná.

Dobry den,
nerozumim tomu, ze vubec nastal nejaky problem, vzdyt jste predpokladam tu bombu o ktere tu je rec vymenila na tom samem miste, takze vam asi prodali (vymenou) bombu, ktera pak za ty 3 mesice prosla a mel by to by jejich problem.