Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto výměna propan butanové lahve za poplatek !!!

Zdravím , dnes jsem si jako každé 3 měsíce ( tak dlouho mi moje bomba na které pouze vařím vydrží )
šla svoji bombu vyměnit , k mému údivu mi bylo řečeno , že tato bomba je už stará a tutíž mi ji nevymění ,
prý jí plynárny zpět nevezmou , paradoxně ale pokud zaplatím výši 200 kč , tak mi jí vymění , ale musím si holt připlatit !!!!Výměna přijde na 380 kč + 200 kč za ochotu výměny docela levná záležitost .
Setkal se s tím už někdo , třeba jsou od nového roku nějaké změny o kterých nevím , ale co budeme dělat s těma starýma opravdu netuším , kdysi jsme si je zaplatili za 500 do pronájmu od plynáren a teď budeme zase platit ale už jen 200 aby nám je aspoň vyměnili .Super že by na tom byly plynárny už tak špatně , že neví za co si nechat zaplatit ?????
Změna kategorie, původně: Ostatní
2 roky staré téma - zamykám. (Kurt)

Dobry den,
nerozumim tomu, ze vubec nastal nejaky problem, vzdyt jste predpokladam tu bombu o ktere tu je rec vymenila na tom samem miste, takze vam asi prodali (vymenou) bombu, ktera pak za ty 3 mesice prosla a mel by to by jejich problem.