Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strop + plochá střecha (změněno)

Nad částí RD (obývák) bude plochá střecha (neuvažována jako terasa).

Mimo jiné uvažuju o Polystyrenové stropní panely MED10, hlavně kvůli tepelné izolaci.

V celém zbytku baráku bude Bílý strop YTONG, nad tím budou v šikmé střeše podkrovky.

Jsem pochopitelně na vážkách. Nad stropem nad tím obývákem je plánována polystyrénová tepelná izolace, nad tím asi beton (aby se to nepropadalo) a nějaká vodotěsná fólie či co...

Nerad bych tím polystyrénovým stropem MED10 (navazuji na http://kutilska.poradna.net/q/view/18885-perlinka- na-polystyren ) to nějak "zadusil", nebude nakonec lepší dát ten Ytong i nad ten obývák, zalít jako všechny ostatní stropy v baráku betonem a nad to dát polystyrénové izolace a nakonec nějak vodotěsně zaizolovat (fólie, plech...)?

Díky za postřehy.

---edit---
Doplňuji ještě, že obvodové zdivo bude z Ytongu Lambda 375mm (s dodatečnou venkovní izolací se nepočítá). RD je nepodsklepen. Okna (nějaké kvalitnější) plastová, dvojskla.

Nevypadá to špatně...A nešlo by místo hromady polystyrénu přidat prostě vzduchovou mezeru/beton potěr atd. ? Nevyjde to levněji a taky kvůli požáru atd. ? Plášť má být pochůzí ? TiZn plech je kvalita...