Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parkování před panelákem, rezerve

prosím vás na koho se mám obrátit
před našim malým paneláčkem je místo na parkování pro tři auta, pravidelně tam stojíme já a další dva sousedé
cizí lidé,návštěva apod. např. i z okolních paneláků nám zaberou místo před našim domem,jenže ted v zimě není kde jinde zaparkovat , ponevadž jsou tuny sněhu kolem cest
uvažoval jsem že kdybych si chtěl vyřídit nějakou jakoby parkovací kartu pro moje spz, nevím na koho se obrátit a zda by byla nějaká možnost mít v tomto problému uspěch
stačilo by mě to jen ted v zimním období
mluvil jsem se správcem domu, jenže ten auto nemá tak, že je mu to jedno, at si to vyřeším z lidmi co nám tam postaví auto
děkuji

na magistrátu Vaší obce na odboru dopravy. Vše za peníze zařídí, pokud jim v tom nebudou vadit jiné předpisy.
"stačilo by mě to jen ted v zimním období " to asi nikdo neudělá
správce má pravdu, ale stejně neuspějete, páč já si klidně můžu parkovat před vaším domem.
parkování před domem není nárokové.

Výborná myšlenka, lze jen souhlasit. Kdysi před lety v Praze, kde jsem ještě tenkrát pracoval za hlubokého totáče v Tesle Karlín, měli lidi za povinnost za oknem auta mít cedulku s číslem telefonní linky. Parkovalo se v několika řadách a když zezadu někdo potřeboval vyjet, z vrátnice zavolal a hned doběhl dotyčný a uvolnil místo. Fungovalo to spolehlivě. Pochybuji, že dneska by někdo byl tak vstřícný.