Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porada pri kupe reproduktorov

Dobry den,

Rozhodujem sa medzi dvoma reproduktormi jedne maju subwoofer ale druhe nie, AKY JE ROZDIEL VO ZVUKU ked tam je resp. nieje SUBWOOFER ???? prosim poradte, ja sa zatial viac priklanam ktym co maju subwoofer ale tie co nemaju su vykonejsie....

Speaker GENIUS SW-J2.1 500 12W - maju subwoofer cca 16 €uro
alebo
Speaker GENIUS SP-700 16W - nemaju subwoofer cca 22 €uro

Máte odvahu k vykládání Karlových myšlenek.
Jeho příspěvek čten mezi řádky značí toto:
- první sestava - bude dunět basy a syčet výškami (systém 2.1)
- druhá sestava - ta bude jen syčet (systém 2.0)

Karel totiž reagoval na hlavní dotaz, všimnul jste si toho?