Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Stříkaná izolační pěna

Zaujal mne příspěvěk v nedělním loskutákovy o stříkané izolační pěně na vodní bázi.
Jaký máte na tento způsob izolace názor?
Prý se už používá v kanadě a usa spoustu let s velkým úspěchem.
Má někdo z vás nějaké zkušenosti s touto izolací? Kolik stojí?

Z důvodu opakovaného umisťování reklamních příspěvků zamykám.
Pokud máte zájem o reklamu na našem webu, podmínky naleznete zde: advertising (Kurt)

jo taky uz jsem na to narazil na strankach www.zazracnapena.cz a nebo www.chytraizolace.cz
maji tam i video a klasicke reklamni komentare ... zda se mi to pekne, elegantni, temer dokonale.
Volal jsem tam ohledne ceny tak mi bylo sdeleno:
14cm tloustka/m2/cena nad 100m2 je cca 590 bez DPH. V teto cene je zahrnuty diesel agregat ktery je potrebny pokavad nemas vlastni tri fazovy privod s jistenim 25A a tusim chteli privod vody ...
Zakazky pod 50m2 neresej vubec samostatne, jedine ze v tvem regionu maji neco tak by se u tebe zastavili.
Tento ctvrtek mam osobni setkani s obhcodakem tak uvidime.
Izolovat s tim ale vsechno mi pride silene ... podle mne to normalne hermeticky uzavres ... ale to je dnes asi in. Ja jsem zastancem dychani ... mam starej barak.

A jeste mne napadlo, ze kdyby jsem vymyslel neco jako rozprasovac na klasicku PU penu, tak to mam to same a na m2 by melo stacit 2-3 plechovice (300,-) bez 3f 25A privodu a potreby firmy :-)

Tolik odemne, snad ti to pomuze.

To jste narazil na špatnou firmu. Každá zakázka se řeší individuálně! Ale asi u jiné firmy. Obchoďák od Liko-su Vám dá šílené ceny. Dlouho jsem to zkoumal a našel jsem firmu z Tábora, co má dopravu po celé republice zadarmo! Nepotřebují žádné šílené ampéry a cenově jsou na tom úplně jinde! Za stejný materiál. Jen že tamti to dováží až z Kanady, proto mají vyšší ceny. Nechal jsem si od nich dělat barák co dělám a úplná pohoda. A pěna je difuzní, tj. paropropustná, tak že dejchá!! Liko-s mi nabízel to udělat za 300 tisíc a oni to udělali za polovic, což je podivuhodné. odstaněna reklama (Kurt). Dělá i malé zakázky, na které giganti kašlou. A viděl jsem, jak známému zateplovali plochou střechu. Tolik to nenabylo, udělali 3 vrstvy, přestříkali to nějakou barvou s UV a bylo to. Jen doporučuju. Vůbec se toho nebojte!! Jsem spokojenej.

Zdravím Vás.
Malinko jsem se o toto téma začal zajímat. Prosím Vás o informaci:
O jakou firmu z Tábora šlo (název nebo kontakt)
A o kolik m2 šlo na tom Vašem domě, abych si to mohl nějak porovnat s konkurenčními nabídkami.

Děkuji Machů

Super,konecne normalni ceny!!!! Ma lepsi izolacni vlastnosti nez ta co byla v televizi.
Ceny primo od dovozce. Hledal jsem dlouho a nasel.... odstraněna nevyžádaná reklama (Kurt)
Super, doporucuji vsem. Michal3

Dobrý den, je tady mnoho informaci a spoustu otazníků. S manželem jsme se pustili do zateplování baráku po babičce a vybrali jsme si stříkanou izolaci, jenže jsme zjistili, že firem je spoustu a každá firma nabízí jinou pěnu s jinými vlastnostmi a tak pro nás bylo velmi těžké se v tomto oboru orientovat, tak jsme se do toho pustili ještě s kamarádem a začali jsme obvolávat jednu firmu po druhé až jsme si z těch všech nabídek udělali tabulku, dalo to práci,ale máme to a není pěna jako pěna, co se zdálo bt top se nakonec ukázalo špatné, je fakt důležité zjistit: tepelnou vodivost, druh pěny (měkká, středně trdá, tvrdá pěna, otevřené pory, nebo zavřené pory), hustota a další parametry, firmy si často i protiřečili s manželem jsme se naučili si př: vodivost vypočítat samy a firmy se pak jen kroutily. Snad to někomu pomůže (názvy firem tady psát bohužel nemůžu, ale kdo má zájem mohu po mejlu poskytnout. Ze všech možnosti jsme váhali mezi dvěmi firmami a nakonec pro profesionálnější přístup a lepší cenu jsme zvolili dokonalou izolaci (nijak se nevtírali, necpali se nám ukazali nám všechny vzorky pěn svých i konkurencí abychom pochopili jaký je v tom rozdíl) a nyní už od nás získli 3 doporučení a za to nám dokonce poskytli slevu na chalupu nám zateplili za polovic. Kdo má zájem pište na mejl pupis.mam@post.cz. Myslím, že se z nás stali ,,odborníci na peny" :)))). Zdravím Vás

Dobrý den,
my si také nechali zateplit od dokonalé izolace a jsme nad míru spokojení.
V dnešní době je na trhu spoustu firem, některé teprve začínají, jiné jsou tady déle, ale jen u dokonalé izolace nám byly popsány právě rozdíly mezi pěnami. Na obchůzce nám technik donesl ukázat vzorky, které jsme si mohli ohmatat a rozdíly mezi měkkou a středně tvrdou pěnou byly znát na první dojem. Opravdu i podle uvedených čísel tepelné vodivosti a objemové hmotnosti a tloušťce nástřiku jsme s výběrem neváhali. K pozitivní zkušenosti s touto firmou dále přidávám opravdu profesionální přístup, projevený zájem a rychlost realizace.
Doporučuji tuto firmu kontaktovat a pak se můžete sami rozhodnout...
Zelenka

Je to všechno krasné , ale na co mi jsou vsechny ty super firmy když nemaji ČESKE CERTIFIKATY ale pouze nejake foto kopie ktere ani nejsou pro nabizene izolace.. jen se předhaneji a nabizeji něco co neni podložene. Je tady bordel normalni človek nevi... Zateploval jsem dům a mužu řict že jsem našel opravdu jen dvě co maji veškeré dokumenty. Pokud budete davat tento druh izolace tak zjistěte z čeho je pěna a jak se vyrabi.. jsou tu firmy co na svých strankách pišou jak nakupuji pěny z celeho světa..atd. od nejlepsich producentu... prostě česke KECY!!! prodavaji pěny z polska , nebo ruska..!! V Německu by je nepustily ani na trh !!! A taky jsem dostal od jiste firmy certifikat uplně jineho produktu!!! To jen možne jen u nás..