Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Stříkaná izolační pěna

Zaujal mne příspěvěk v nedělním loskutákovy o stříkané izolační pěně na vodní bázi.
Jaký máte na tento způsob izolace názor?
Prý se už používá v kanadě a usa spoustu let s velkým úspěchem.
Má někdo z vás nějaké zkušenosti s touto izolací? Kolik stojí?

Z důvodu opakovaného umisťování reklamních příspěvků zamykám.
Pokud máte zájem o reklamu na našem webu, podmínky naleznete zde: advertising (Kurt)

jo taky uz jsem na to narazil na strankach www.zazracnapena.cz a nebo www.chytraizolace.cz
maji tam i video a klasicke reklamni komentare ... zda se mi to pekne, elegantni, temer dokonale.
Volal jsem tam ohledne ceny tak mi bylo sdeleno:
14cm tloustka/m2/cena nad 100m2 je cca 590 bez DPH. V teto cene je zahrnuty diesel agregat ktery je potrebny pokavad nemas vlastni tri fazovy privod s jistenim 25A a tusim chteli privod vody ...
Zakazky pod 50m2 neresej vubec samostatne, jedine ze v tvem regionu maji neco tak by se u tebe zastavili.
Tento ctvrtek mam osobni setkani s obhcodakem tak uvidime.
Izolovat s tim ale vsechno mi pride silene ... podle mne to normalne hermeticky uzavres ... ale to je dnes asi in. Ja jsem zastancem dychani ... mam starej barak.

A jeste mne napadlo, ze kdyby jsem vymyslel neco jako rozprasovac na klasicku PU penu, tak to mam to same a na m2 by melo stacit 2-3 plechovice (300,-) bez 3f 25A privodu a potreby firmy :-)

Tolik odemne, snad ti to pomuze.

To jste narazil na špatnou firmu. Každá zakázka se řeší individuálně! Ale asi u jiné firmy. Obchoďák od Liko-su Vám dá šílené ceny. Dlouho jsem to zkoumal a našel jsem firmu z Tábora, co má dopravu po celé republice zadarmo! Nepotřebují žádné šílené ampéry a cenově jsou na tom úplně jinde! Za stejný materiál. Jen že tamti to dováží až z Kanady, proto mají vyšší ceny. Nechal jsem si od nich dělat barák co dělám a úplná pohoda. A pěna je difuzní, tj. paropropustná, tak že dejchá!! Liko-s mi nabízel to udělat za 300 tisíc a oni to udělali za polovic, což je podivuhodné. odstaněna reklama (Kurt). Dělá i malé zakázky, na které giganti kašlou. A viděl jsem, jak známému zateplovali plochou střechu. Tolik to nenabylo, udělali 3 vrstvy, přestříkali to nějakou barvou s UV a bylo to. Jen doporučuju. Vůbec se toho nebojte!! Jsem spokojenej.

Zdravím Vás.
Malinko jsem se o toto téma začal zajímat. Prosím Vás o informaci:
O jakou firmu z Tábora šlo (název nebo kontakt)
A o kolik m2 šlo na tom Vašem domě, abych si to mohl nějak porovnat s konkurenčními nabídkami.

Děkuji Machů