Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co s brutální sousedkou

Dobrý den, poraďte co byste dělali s brutální sousedkou. Plot mezi pozemky vybudovala ona. Cokoliv připevním na plot ze své strany, vše mě ustřihne. Třeba kytku, aby rostla rovně přivážu k plotu a ona mě to odstřihne. Na své straně pěstuji zahradní ostružiny , které se dotýkají společného plotu a včera mě je ostříhala. Co mám dělat? Sama osázela kolem celého plotu 20 cm od něj jehličňany smrky a borovice vysoké 11 m.Moje zahrada je tím zastíněná a kořeny až na našem pozemku. Poraďte co Vy byste dělali?

Rostliny se dají hubit jakýmkoliv extrémním pH, takže buď louhem nebo kyselinou solnou, vše seženeš snad v drogerii. Jestli máš odvahu, tak tam dej koncentrovanou kyselinu sírovou, ale s tou bacha, rozežírá kůži pořádně.

PS: Jestli máš odvahu, tak někdy v noci se prokopej až ke kořenům a aplikuj to injekční stříkačkou přímo :-).

PS 2: Šetrnější varianta, dojdi k ní a řekni, že jestli ještě jednou něco provede s kytkama na tvém pozemku, tak podáváš trestní oznámení za poškozování cizí věci a budeš žádat náhradu škody

PS 3: Kdybys byl v USA, tak bys sousedce mohl ustřelit ruku brokovnicí, jak by ruka zůstala nad tvým pozemkem, u nás v Kocourkově se musíš nechat zastřelit a teprve potom si můžeš dovolit trefit dotyčného třeba do ruky a i to tě může zažalovat :-).

Je to sice hnusný, mstít ne skrze nevinnýho psa, ale má holt smůlu.
Pséci mně vadí pouze v případě, že je to debil pes a štěká kdykoliv na cokoliv (sousedi rodičů mají dobrmana, to fakt debil), nebo pokud chovají lidi psa v bytovce. Do bytu prostě pes nepatří, ani kočka ne, to je trápení. Zvíře musí mít výběh, ne ho zavírat na celej den a jednou denně ho nechat proběhnout a posrat všechny okolní trávníky a pískoviště. Pak to celý dny štěká po baráku a chlupy lítaj po chodbách.

že je to debil pes

Když je pes debil, za to může jen a jen páníček.

Do bytu prostě pes nepatří, ani kočka ne

BLBOST!!!
Když je pes furt jen na zahradě, tak věř, že je to mnohem horší, než venčený pes v malém bytě.
Protože pro toho pejska i ta zahrada se stane rychle nudnou.

už mlčím mlčím

Sousedi mají psa s epilepsií (chudák, musí dostávat injekce) a když se k němu kdokoliv z rodiny přiblíží, tak začne pobíhat a štěkat, jednou si snad rozmlátil při tom zuřivém pobíhání hlavu o hranici dřeva.. Naštěstí sousedi jsou slušní a když už štěká třeba 5 minut v kuse (z toho by se jeden zvláznil :-)) tak přijdou a vezmou si ho domů :-).

napadlo ma, čo tak nastriekať tam dáky smradlavý postrek?

raz mi známy vravel že im neprajníci postriekali chalupu istým roztokom, ktorý ani po 4 mesiacoch vetrania, kde boli 24 hodín denne otvorené okná, dvere, vyumývanej roznymi čistiacimi prosriedkami nepomohlo nič. Až raz im istý kamarát chemik poradil protilatku na ten smrad. museli ju objednať z francúzska, nebola vobec lacná ale smrad zničila.

Neviem ako sa volá ten smradlavy roztok, len vravel že sa používal v petrochemickom priemysle, už sa nepoužíva aj mi vravel názov ale to si mi laici nezapamätáme

A když smrad, tak neznám nic příšernějšího, jako nechat Perlu (rostlinné máslo) dva měsíce na slunci. Takovou zapomenutou našel kamarád na zahradě. Když jsme to otevřeli, padali ještě o kilometr dál ptáci z luftu, chcíply všechny vosy a vznikl zcela sterilní prostor. Nás vzkřísila záchranka a hasiči v dejchákách tu škatuli odvezli na protichemickou brigádu zneškondit.

Jojo, kyselina máselná patří mezi jednu z nejaromatičtějších látek. Rozhodne staci par kapek do vytahu, aby byl cely dum neobyvatelny :-D. Ted v lete je jednoduche ji vyrobit. Dejte kostku masla a pytlik mleka na mesic nekam na slunicko ulezete. Manipulace pak doporucena vyhradne s dychacimi pomuckami :-D.

Naschvály:
1 - Kyselina máselná, popřípadě isomáselná je to pravé. Do velké stříkačky (prohledej koše na poliklinice) a do okna...
2 - V noci jít na procházku s vteřinovým lepidlem, nacpat ho do zámku na brance do zahrady. Zámek už nikdo neodemkne. Nejlépe, když sousedka není doma a je zamčeno. Pokud má barák dveře do ulice, tím lépe...
3 - V noci jít na procházku s klasickou mucholapkou. Rozmotat a nacpat do poštovní schránky. Nutné gumové rukavice...
4 - Pokud má někdo z tvých známých fenu v říji, jít ho navštívit a kapesníkem pořádně otřít zezadu (tu fenu). Pak otřít o sousedčinu kliku u vrátek. Bude mít zpestření cesty do obchodu. Popřípadě kapesník mírně namočit a pak vyždímat sousedce na dveře...
5 - A tak dále. Představivosti se meze nekladou. A upozornění - není vhodné, aby tě někdo viděl při provádění těchto činností. Nejlepší doba je půl čtvrtý ráno...

No , myslím že tieto veci čo spomínate by určite zabrali.Ostáva len jedna otázka :ako je to s s Vašou kožou.Myslím ,či je dostatočne hrošia.Pretože sme rôzny ludia a každý to nedokáže.

Ale držím Vám palce!!!!!!

Když vykopeš grunty do nezámrzné hloubky, budou hodně blízko uschnutí.

Ale vážně, stojí to za to? Pro pnutí ostružin stačí lehké pletivo, jako druhý plot a sousedku řešit úředně. A pletivo dát výš, než je její úžasný plot, aby k vám nemohla strkat pazoury.