Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co s brutální sousedkou

Dobrý den, poraďte co byste dělali s brutální sousedkou. Plot mezi pozemky vybudovala ona. Cokoliv připevním na plot ze své strany, vše mě ustřihne. Třeba kytku, aby rostla rovně přivážu k plotu a ona mě to odstřihne. Na své straně pěstuji zahradní ostružiny , které se dotýkají společného plotu a včera mě je ostříhala. Co mám dělat? Sama osázela kolem celého plotu 20 cm od něj jehličňany smrky a borovice vysoké 11 m.Moje zahrada je tím zastíněná a kořeny až na našem pozemku. Poraďte co Vy byste dělali?

Je to sice hnusný, mstít ne skrze nevinnýho psa, ale má holt smůlu.
Pséci mně vadí pouze v případě, že je to debil pes a štěká kdykoliv na cokoliv (sousedi rodičů mají dobrmana, to fakt debil), nebo pokud chovají lidi psa v bytovce. Do bytu prostě pes nepatří, ani kočka ne, to je trápení. Zvíře musí mít výběh, ne ho zavírat na celej den a jednou denně ho nechat proběhnout a posrat všechny okolní trávníky a pískoviště. Pak to celý dny štěká po baráku a chlupy lítaj po chodbách.

že je to debil pes

Když je pes debil, za to může jen a jen páníček.

Do bytu prostě pes nepatří, ani kočka ne

BLBOST!!!
Když je pes furt jen na zahradě, tak věř, že je to mnohem horší, než venčený pes v malém bytě.
Protože pro toho pejska i ta zahrada se stane rychle nudnou.

už mlčím mlčím

Když vykopeš grunty do nezámrzné hloubky, budou hodně blízko uschnutí.

Ale vážně, stojí to za to? Pro pnutí ostružin stačí lehké pletivo, jako druhý plot a sousedku řešit úředně. A pletivo dát výš, než je její úžasný plot, aby k vám nemohla strkat pazoury.