Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flexibilní lepidlo na dlažbu

Zdravím,

pročítal jsem tuto poradnu a někde jsem nalezl, že maximální výška flexibilního lepidla pod dlažbu je 5 mm. Mně to vzchází někdě až 9 mm. Mám plochu 2,5 x 2 metry. Bude to velký problém, nebo mám zkusit vyrovnání nivelačkou o 1/2 cm, abych se dostal na tu papírovou hodnotu? Máte nějaká doporučení?

Předem moc děkuji.

Zdravím, dával jsem obyč. mrazuvzorné lepidlo a drží to pěkně. Akorát mám problém
co mám dělat mám starej beton na balkoně cca. 15 let a je nerovnej.Jestly by stačilo
očistit a použít mrazuvzdornou nivelačku a pak natáhnout dlažbu. kamarád použil místo
dlažby barvu na bazény a dobře to drží, a dobře to vypadá. prosím poraďte děkuji