Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční cirgulka

Dobrý den mám cirgulku asi za 2500,- z baumaxu.Dneska při řezání se zastavila a konec. Jen když jí pomůžu roztočit, tak funguje. Nevím jestli to nemůže dělat rozběhové relé nebo jak se to jmenuje takoví ten váleček přidělaný na motoru. Jestly je to tím kde ho můžu sehnat hledal jsem podle názvu a nic jsem nenašel.
Je na něm napsaný FACON MOD.7G 73125L65
12,5 µF±5% sh
450Vac.cl. C50Hz
25/85/21 P0

400V ac.cl. B
500Vac. cl. D
50/60 Hz

Je to buď rozběhový kondik a nebo pomocné vinutí správně by se po rozběhnutí motoru mělo odpojit pomocné vinutí od kondenzátoru, ale dneska už na to všichni prděj, takže jestli to je kondik tak je to v pohodě kup prostě rozběhák 12,5µF 400V a vyměň ho jestli to nebude fachat tak je to vinutí a to pak tu mašinu můžeš rozdupat a přidat do guláše ;-)