Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pridelani Grohe Uniset WC

Zdravim zdejsi kutily,

koupil jsem si tento zachod.

19_4291.html

Myslite, ze ho mohu pridelat do 10 cm YTONG pricky?

Obezdil bych ho 12 cm Ytongem okolo a pak 5 cm Ytongem okolo i pres nej. Ale to obezdeni mi prijde jen esteticke, takze drzet to asi budou jen ty dodavane srouby dole v lyzine a nahore na tech dvou uchytech. A to vse bude jen v te "10 cm" pricce. Myslite ze je to dostatecne uchyceni?

Dekuji za kazdou radu.

Lublin

Dobry den, dekuji. Ta pricka uz je bohuzel hotova.

Rikam si, ze ta spodni lyzina bude asi tlacit celou plochou na zed, tam by to snad melo udrzet a nahore se to bude mit asi tendenci jakoby vytrhavat ze zdi, tak jestli by nepomohlo dat z druhe strany te pricky (je tam stejne jen prostor na sezonni veci) nejakej zeleznej profil, aby podrzel ten tah.