Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní jezírko

Mám dotaz zda musím žádat o povolení na stavbu zahradního jezírka o velikosti zhruba 15 na 35 m a hluboké 2m.Není žádném přítoku,jen tam teče voda při jarním tání a za velkých dešťů.Dík

Tazatel se neozývá, tak si dovolím jednu technickou poznámku: bydlím v jistém okresním městě (bývalém, okresy již neexistují) a máme tu zbudován krytý plavecký bazén. Má rozměry 10x25m. Všichni tomu říkají bazén. Je tedy vhodné pojmenování pro díru v zemi o rozměrech 15x35m plnou vody opravdu "zahradní jezírko"?