Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSB deska

Dobrý den, mám jeden problém, v jedné místnosti bytu jsem vytrhal parkety, protože byly značne zničené, byly nalepeny térem. Pod parketami je beton a pod ním hydroizolace a moje otázka zní: co dát na tento beton, aby se srovnal (tér je výškově nerovnoměrný). Myslel jsem si, že na to dám 2 cm betonu a bude to, ale jeden známý zedník říkla, že ten beton o tloušťce 2 cm popraská. Poraďte mi prosím, jak na to. Na podlaze bude potom plovoucí podlaha. Díky za rady.

Pokud na tento beton položíš Fermacell desky,nebude to dražší než OSB Ty desky lze přilepit nízkoexpanzní pěnou a ještě pojistit vruty.Po vytvrdnutí pěny lze položit plovoučku.Pokud použiješ mokrý způsob,lze podlahu pokládat až tehdy,kdy vlhkost podkladu je nižší než 8 %.
JABRAKA