Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Makita nebo Metabo

Poraďte prosím jakou vrtačku na Vánoce pro taťku. Vím že vrtačky se tu řeší skoro pořád, ale každá je jiná a každý má jiné nároky. Rozhodujeme se mezi těmito makita-hr2470-2 a nebo http://www.akunaradi.cz/zbozi/4141/Dvourychlostni-p riklepova-vrtacka-METABO-SBE-750.htm Makita se mi zdá líbivější ikdyž to není podstatné. S ní jsem měl možnost pracovat jela pěkně bohužel s kladivem metabo ne. U Metaba mě drží že má 2rychlostní převodovku. To Makita nemá a tak si myslím že by při věší zátěži (míchání) hrozilo spálení. Zase Metabo nemá možnost pouze sekání. Ale slyšel jsem že se při sekání něco kazí. Prosil bych někoho kdo rozumí vrtačkám, nebo s něma má zkušenost o radu. Díky

Ahoj,
mám v dílně aku vrtačku Makita 9120 a řeším novou baterku. Našel jsem několik kapacitních možností od 2000mAh až po 3000mAh. Cenově se samozřejmě liší. Rád bych koupil co nejlevnejší baterku za nejmíň. Našel jsem tady baterie Makita 9120, ale neni někde levnější?

Jak nabíjíte baterky? Jak se o ně správně starat?
Díky