Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaké zdravotní matrace?

Zdravím všechny.
Potřebuji poradit. Máme novou postel, lamelovou, ale zatím bez matrací. Potřebuji sehnat zdravotní matrace, které jsou pohodlné, protože nemám v pořádku páteř (jsem v invalidním důchodu) postel má pevné lamely. Kvůli dispozicím postele potřebujeme asi 20 cm výšku matrací.
Kdo z Vás má zkušenosti a znalosti, aby mi mohl poradit, kde a podle čeho vybírat?

vložil jsem z došlé pošty (Kráťa)

máme poměrně čerstvě matrace v ceně cca 6000 za jednu, prý pružinové polštářkové, nevím to zařizovala moje paní. Fakt ale je, že na rozdíl od našeho starého letiště spím od ulehnutí do budíku! Jsou prostě snové. Sundavací potah kvůli praní, a to poleženíčko! Nikde to netlačí, nikde se nepropadáš, prostě "na obláčku" !

odborné zkušenosti nemám, ale 5 let jsem spala na matraci z Ikey a v pohodě. Už ale nevím jaká to byla. Teď jsme se stěhovali a rodiče koupili všem matrace z www.dormeo.cz Mám matraci Comfort a ta by měla být pro lidi s bolavými zády. Já jsem spokojená. Jinak jsem slyšela chválu i na latexové matrace.