Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaké zdravotní matrace?

Zdravím všechny.
Potřebuji poradit. Máme novou postel, lamelovou, ale zatím bez matrací. Potřebuji sehnat zdravotní matrace, které jsou pohodlné, protože nemám v pořádku páteř (jsem v invalidním důchodu) postel má pevné lamely. Kvůli dispozicím postele potřebujeme asi 20 cm výšku matrací.
Kdo z Vás má zkušenosti a znalosti, aby mi mohl poradit, kde a podle čeho vybírat?

vložil jsem z došlé pošty (Kráťa)

odborné zkušenosti nemám, ale 5 let jsem spala na matraci z Ikey a v pohodě. Už ale nevím jaká to byla. Teď jsme se stěhovali a rodiče koupili všem matrace z www.dormeo.cz Mám matraci Comfort a ta by měla být pro lidi s bolavými zády. Já jsem spokojená. Jinak jsem slyšela chválu i na latexové matrace.