Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řidičský průkaz

Dobrý den,
mám takový dotaz, mohu jsi udělat řidičský průkaz sk. A1 když nemám skupinu Am:?: A v 18 letech si udělat skupinu Ao nebo to musím dělat postupně od nejslabších po nejsilnější:?:
Děkuji za odpovědi

uf, kdyz uz je to tady - mam ridicak z dementniho obdobi zmeny vyhlaska/zakon a mam pouze skupinu B. Nekde, ale neprilis duveryhodne, jsem se docetl ze muzu ridit i vozidla skupiny Am. Jak to tedy je? Skutrik by nebyl spatnej, ale znova do autoskoly kvuli tomu nepujdu.

No, v ridicaku mam jen a pouze B. Ale nekde, tusimze to byla dokonce ucebnice pro autoskoly, jsem se docetl ze B se vztahuje i na motorky do 45km/h. Ono se tam clovek vubec docte veci - jako treba ze s B muzu ridit auto co ma celkovou hmotnost 2t a prives co ma 1499kg aniz bych mel Ecko, protoze je to jizdni souprava do 3.5 t. A verim ze tam bude i podobnej spek s tema malejma motorkama. Jinak me to moc netankuje, poridil jsem si motorovou kolobezku a na ni nepotrebuju vubec nic.

pokud ma do 750kg tak zcela bez problemu. Pokud ma vic, ale mene nez je maximalni hmotnost auta a dohromady(auto+vlek) to ma min nez 3500kg, tak taky. Policajti se sice budou tvarit blbe, ale musis jim rict, ze neridis auto s vlekem, ale jizdni soupravu do 3500kg. No a pokud neni splnena ani jedna podminka, budes si muset dodelat E.