Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řidičský průkaz

Dobrý den,
mám takový dotaz, mohu jsi udělat řidičský průkaz sk. A1 když nemám skupinu Am:?: A v 18 letech si udělat skupinu Ao nebo to musím dělat postupně od nejslabších po nejsilnější:?:
Děkuji za odpovědi

pokud ma do 750kg tak zcela bez problemu. Pokud ma vic, ale mene nez je maximalni hmotnost auta a dohromady(auto+vlek) to ma min nez 3500kg, tak taky. Policajti se sice budou tvarit blbe, ale musis jim rict, ze neridis auto s vlekem, ale jizdni soupravu do 3500kg. No a pokud neni splnena ani jedna podminka, budes si muset dodelat E.