Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem motor - rapid tuning

ahoj mam vytunenyho rapida mam na nem kridlo ala ff, ladenej vifuk, a modry neony, a chci se na neco zeptat. teda jde mi o to ze kdyz rano nastartuju, tak ho musim zahrat, aby mi to poradne jelo, tak nez vyjedu tak stojim na dvore a drzim plin abych na motoru mel asi 5000 nekdy i skoro 6000 otacek, nez se to trosku ohreje, abych mohl potom ject. ale je to takovy nepohodlny a dost to u toho rve, tak muzete mi nekdo poradit jak to zahrat rychlejs nebo co mam udelat aby to lip jelo?
diky moc!!!!!!!!!!

fanda
*************

Dej si místo VIFUKU VÝFUK a uvidíš jak to bude šlapat.A nedávej nohu na PLIN ale na PLYN.
Nejlepší bude když ho večer nastartuješ a necháš klepat na volnoběh do rána.Pak sedneš a můžeš jezdit jak drak.