Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem motor - rapid tuning

ahoj mam vytunenyho rapida mam na nem kridlo ala ff, ladenej vifuk, a modry neony, a chci se na neco zeptat. teda jde mi o to ze kdyz rano nastartuju, tak ho musim zahrat, aby mi to poradne jelo, tak nez vyjedu tak stojim na dvore a drzim plin abych na motoru mel asi 5000 nekdy i skoro 6000 otacek, nez se to trosku ohreje, abych mohl potom ject. ale je to takovy nepohodlny a dost to u toho rve, tak muzete mi nekdo poradit jak to zahrat rychlejs nebo co mam udelat aby to lip jelo?
diky moc!!!!!!!!!!

fanda
*************

Příteli, chápu že je doba prázdnin a že si děti mají hrát, nicméně, jsem rád, že nejsi můj soused.
Za nejvhodnější řešení bych si dovolil navrhnout ten starý, hlučný a smradlavý střep, prostřednictvím kterého se vůči svému okolí chováš neohleduplně (možná jej i terorizuješ) a ničíš mu životní sprostředí, ekologicky zlikvidovat!
Za peníze, který úšetříš na plinu, když nebudeš ráno na studeno motor nesmyslně tůrovat si pořiď knihu "Pravydla českého pravopysu".
Dej na moji radu, vyplatí se to nejenom tobě ...
;-)

Dej si místo VIFUKU VÝFUK a uvidíš jak to bude šlapat.A nedávej nohu na PLIN ale na PLYN.
Nejlepší bude když ho večer nastartuješ a necháš klepat na volnoběh do rána.Pak sedneš a můžeš jezdit jak drak.