Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojení kabelu

Potřeboval bych poradit jak napojit kabel a zaizolovat, abych ho mohl spustit do vody. Objednal jsem si čerpadlo na vodu a je tam jenom 1m dlouhý kabel.Jedná se o PONORNÉ ČERPADLO LUX-PLUS 19 litrů/min 1,0 bar 12 Volt 30 - 40 Watt

Prodávají se takové trubičky z "bužírky", kabel se přestřihne, navlékne se ta bužírka, spojí se dráty a bužírka se přes to přetáhne a ohřeje se to. Ono se to smrskne a utěsní. Podobné jako smršťovací bužírky na autokonektory, jen je v tom nějaká přísada co se roztaví u udělá to vodotěsné.
Je to certifikovaný výrobek pro užití ve vodě.

Ty smršťovačky o čem mluvíš to už jsem zkoušel a výsledek: bomba, na vnitřní straně té bužírky je tmavě žlutá, tenká vrstvička nějakýho spešl matroše, když to nahřeješ tak se ten spešl maroš roztaví a dokonale se k drátu přilepí, takže nejen že je to super utěsněný, ale také to tam drží jak bejk měl jsem co dělat abych to sundal a nepoškodil kabel, takže doporučuji.;-)