Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekonstrukce rovné střechy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zrekonstruovat rovnou střechu. Původní vrstva je IPA, která již je vypraskaná. Může mi někdo poradit co s tím zda původní vrstvu odstanit nebo dát další vrstvu na původní?

Dnes jsou jinde technologie které se používali za totáče...Lze to pravit zase "podobné Ipě" ale s daleko delší životností bez oprav..Nejsem odborník ale už jsem to opravoval také a 10 let je to jako nové...jen se poptat u odborníků a ti Vám řeknou podrobnosti....Plechová střecha je ošemetná vzhledem k jejímu uchycení , protože dnes jsou několikrát ročně vychřice a tento plech létá i s držáky jako letadlo....

Ipu určitě dolů,pak textilní tkanina a navrch FATRAFOL. Mám ho na garáži 9 roků, na balkonu 5 let a na přístavbě 3 roky. Zatím naprosto OK ! Nevím ale jaká je aktuální cena.
Já jsem před 3 lety platil cca 750,- Kč/m2 (materiál, oplechování, práce)

Já jsem ty praskliny trošku pofoukal horkovzdušnou pistolí a ono se to tak nějak zatavilo. Na místech, kde byly boule, to lehlo a už boule nejsou. Nevím, jestli to nebyla blbost, ale zatím je to OK.
Rozhodně to mám teď připravené na položení další krytiny a nemusím starou sundávat.