Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekonstrukce rovné střechy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zrekonstruovat rovnou střechu. Původní vrstva je IPA, která již je vypraskaná. Může mi někdo poradit co s tím zda původní vrstvu odstanit nebo dát další vrstvu na původní?

Já jsem ty praskliny trošku pofoukal horkovzdušnou pistolí a ono se to tak nějak zatavilo. Na místech, kde byly boule, to lehlo a už boule nejsou. Nevím, jestli to nebyla blbost, ale zatím je to OK.
Rozhodně to mám teď připravené na položení další krytiny a nemusím starou sundávat.