Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástřik spodku osobního auta

Dobrý den,
byl mi doporučen při výměně kol od mechanika nástřik spodku auta.
Pátrám, pátrám, ale všude říkají, že to nikdo nechce dělat. Našla jsem v Praze autoservis, ale nevím, jestli není cena cca šest až sedm tisíc za malého pežotka trochu moc.
Máte zkušenost, případně tajnou radu na někoho sever Prahy, Mělník, Neratovice, Brandýs a pod. Třeba i bez veřejného uvedení, třeba nějaký telefon?
Děkuji.

To bláto chápu,
ale nedaří se sehnat kohokoliv, natož s dobrou přípravou.
Nikdo to nechce udělat, že se bojí hygieniků, že by je někdo udal!
Tak nevím, jak to řešit, když člověk nemá takového kamaráda.
Dokonce mi jeden majitel autodílny řekl, že kdybych někoho sehnala, že by také potřeboval!
Jestli se vůbec do takové loterie pouštět, nebo se pokusit koupit sprej a nějak to postříkat alespoň trochu, prý by bylo potřeba
to co je za koly, snad rozumíte.

Ten servis v Michli jsem také našla a napsala tam dotaz na odhad ceny. Jaký požívají materiál neuvádějí.
Mechanik řekl, že to nikdo nechce dělat, aby ho někdo neudal hygienikům. A už vůbec to neudělá tomu koho nezná. On to nedělá kvůli svinstvu..
Jsou třeba nějaká složitá povolení a menší servisy to prostě vzdaly.
Není to staré auto a třeba podběhy jsou s tím moderním ošetřením. Ale že to potřebují ty ,,rourky''(nevím, jak to nazvat) a ty kovové části u připojení kol, ty úchyty.. neumím to pojmenovat.
Budu ještě pátrat. Trabanta jsem kdysi také něčím černým natírala, ale potom se to ze mne olupovalo asi týden, byla to hrůza, neměla jsem ten skafandr.
Favorita mi stříkal servis ve Kbelích nějakým olejem, který potom kapal měsíc než okapal...říkali, že to je materiál, který používá NASA v Americe....ach jo...

Neblbni, kto ti nakukal takúto blbosť. Dnes sa vozidlá už neošetrujú, sú dokonale z fabriky naplácané, navyše, kastne sa pozinkujú, že ťa prežijú.

Ak si to nespravíš sám, škoda šušňov.

Osobne som za čias Škodoviek pred r.1989 striekal C6000 riedeným penetrákom, asfaltový náter na strechy. (Penetral Alp). Sused má dodnes Š.125, ktorú som mu predal takto ošetrenú, úplne zo spodku zdravú, bez korózie, akurát nástrek spodku vozidla, hlavne blatníky nad kolesami a nosníkov opakoval tiež znovu penetral Alp malou vibračnou pištoľou 50Hz/230V. Len nechci vidieť ten čierny bordel pod vozidlom od prachu z asfaltu. Máš nádherne vyasfaltovný dvor ak to nespravíš na vozovke miestnej, odľahlej komunikácie. Oblečený buď radšej komplet v igelite.

Ja som kúpil novú Mazdu, auto "preslávené" hrdzavenim. Po roku som bol na záručnej prehliadke a požiadal som o nastriekanke podvozku a dutín. Stalo sa a stalo to 65€. V autorizovanom servise. Neviem či je to veľa, ale teraz rozmýšľam nad výmenou za väčšie auto a je z toho veľké plus.