Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástřik spodku osobního auta

Dobrý den,
byl mi doporučen při výměně kol od mechanika nástřik spodku auta.
Pátrám, pátrám, ale všude říkají, že to nikdo nechce dělat. Našla jsem v Praze autoservis, ale nevím, jestli není cena cca šest až sedm tisíc za malého pežotka trochu moc.
Máte zkušenost, případně tajnou radu na někoho sever Prahy, Mělník, Neratovice, Brandýs a pod. Třeba i bez veřejného uvedení, třeba nějaký telefon?
Děkuji.

Ja som kúpil novú Mazdu, auto "preslávené" hrdzavenim. Po roku som bol na záručnej prehliadke a požiadal som o nastriekanke podvozku a dutín. Stalo sa a stalo to 65€. V autorizovanom servise. Neviem či je to veľa, ale teraz rozmýšľam nad výmenou za väčšie auto a je z toho veľké plus.