Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím sundat tento typ šroubu?

Ahoj. Demoloval jsem doma příčku a strop ze sádrokartonu. Toto drželo ty pozinkované plechy, které držely sádroš na stropě. Dnes jsem byl v OBI a Baumaxu a nikde si nevěděli rady. Je to už jen zbytek 6ks, ale nenapadá mě, jak to sundat. Jasný, odvrtat, ale pak dolovat sikama ten závit se mi úplně nechce. Vyzkoušel jsem asi vše, co mám doma ve vercajku. Děkuji vám.

Zrejme ide o natíkaciu hmoždinku, pri montáži sa nepredpokladalo, že to bude niekto rozoberať. Tento problém som už niekoľkokrát riešil - uhlovou brúskou to treba zarovnať do roviny steny, alebo aj trochu hlbšie. To, čo zostane v stene sa dá zatrieť napr. sádrou.