Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vycistit tesnenie dveri pracky

V pracke v tesneni je taka mazlava "sra.cka". Cistiace prostriedky na cistenie pracky resp. aj kapsula do mycky to vycistili, ale len kusok nad uroven nacerpanej vody. Ako vycistit zvysok? Je tam toho hodne, ale aj samy azhyb na tesneni dveri . . . . Zostava len mechanicke cistenie?

Já jsem zjistil, jak se v pračce dělá ta mazlavá sračka. Na vině jsou tekutý prací prášky a nízký prací teploty. Udělají sajrajt a smrdí to jak hovno.
Takže buď je přestat používat, nebo prát občas i v normálním prášku a taky občas na vyšší teplotu, ať se to vymeje.