Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patro na spaní

Ahoj všem, prosím o pomoc při realizaci "patra" na spaní pro tři děti. Výška 200cm, šířka 340 cm. Představovali by jsme si to jednoduše, prostě deska a podpěry. Jenže těžko se dostanu do bytu s tak velkou deskou. A představy jsou jedna věc, realizace druhá. Budeme rádi o každou radu a každé doporučení, jak toto realizovat, na co si dát pozor a nebo, jak toto předat truhláři, nebo jaký materiál koupit.

Pokud nebudeš znát materiál, přesné rozměry schodiště, zábradlí, přesné rozměry použitých prvků, ošetření dřeva atd. tak to není nikdo schopen přesně nacenit. Další věcí je zda to bude v Praze nebo někde na venkově.:-)