Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadne články Lion

Odešel mě akupak ve vysavači, po rozebrani jsou všechny články v háji. To znamená že Maj 0.5V a nejdou nabít Není nějaká možnost je regenerovat? U článku NiCd to šlo.Nejde mě do hlavy jak mohly takhle odejit

0,5v je naozaj veľmi málo.Ale skús toto:vezmi štvorvoltovú batériu najlepšie li-on (18650 plne nabitú) a prilož ku každej jednej baterke jednotlivo plus na plus a mínus na mínus ,aspoň na pol hodiny.Ak ju oživíš aspoň na 2.7volta tak ju daj hneď do nabíjačky ktorá je na li-on články,a dobi ju.Takto to sprav s každou batériou.Takto nízko vybité batérie ti už dlho nevydržia,ale skús.Závažnejší problém ale je ako je možné že elektronika ktorá sleduje vybitie batérii dovolila vybiť batérie na 0,5v!!! Pri vybití barérií jednotlivo na 2,7V musí elektronika vysavač vypnúť. Na to si daj veľký pozor ak sa rozhodneš vymeniť batérie za úplne nové! Pretože ak je chyba elektronike tak stratíš aj tie nové baterky.(Môj názor)

Všechny články jsou totálně v háji.0,5 v jsem nameril multimetrem a Avometem vůbec nic.Zrejmé odedesla ta ridici destička na akupaku takže preletovani na na nový akupak nepřipadá v úvahu.Jinak v servisu Robzone zakoupen nový akupak. vysavač už je ok.Takže celá sranda přišla na 4000k tj výsledek snahy ušetřit

Já mám 3 funkční starší Robzone Roomy 3.0 (vyhozený z kontejneru a koupené "za babku" na bazarech) a u nich je pack ze 4 článků 18650. A po výměně vadných článků za ty LiitoKala v celkové ceně 250,- kč za pack, makají zatím všechny spolehlivě (doma, na chatě a v mobilheimu). A jeden bez baterie i na ND. :-)