Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba plotu

Zdravím,
potřeboval bych pomoci s následujícím problémem:

Stávající plot tvoří dřevěné plotovky do konusu kdysi dělané na zakázku.
Nyní bych je rád nahradil plastovými půlkulatými plotovkamí - výška 60cm.
Problém je v tom, že kdybych ty plotovky namontoval přímo na ty ocelové nosníky,
tak vpředu by bylo na tom kameni moc místa; jsme uprostřed obce a nechci aby tam mohli sedat lidé.
Takže bych potřeboval poradit jak ty plastové plotovky předsunout dopředu.
Našroubovat je na nějaké konzoly, nosníky nebo tak něco...?
Jedná se cca o 110 plotovek; rozděleno do šesti úseků.

Kdyby někoho napadlo nějaké schůdné řešení, ozvěte se prosím.

Děkuji.

Viz obrázek
https://ctrlv.cz/uBHh

Normalne vem drevoplastove podkladni hranoly 80x40, dej je pres srouby s matkou do stavajicich nosniku a do hranolu pak plotovky. Nevidim duvod, proc by to nosniky nemely unest, namahani bude porad nejvetsi na strih a tudiz na srouby.