Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba plotu

Zdravím,
potřeboval bych pomoci s následujícím problémem:

Stávající plot tvoří dřevěné plotovky do konusu kdysi dělané na zakázku.
Nyní bych je rád nahradil plastovými půlkulatými plotovkamí - výška 60cm.
Problém je v tom, že kdybych ty plotovky namontoval přímo na ty ocelové nosníky,
tak vpředu by bylo na tom kameni moc místa; jsme uprostřed obce a nechci aby tam mohli sedat lidé.
Takže bych potřeboval poradit jak ty plastové plotovky předsunout dopředu.
Našroubovat je na nějaké konzoly, nosníky nebo tak něco...?
Jedná se cca o 110 plotovek; rozděleno do šesti úseků.

Kdyby někoho napadlo nějaké schůdné řešení, ozvěte se prosím.

Děkuji.

Viz obrázek
https://ctrlv.cz/uBHh

Děkuji za reakci.
Asi bych to potřeboval vysvětlit podrobněji.

Nedokážu si to moc dobře představit.

Možná nějaký nákres, foto, podrobnější popis, odkaz...

Ty plotovky se musí posunout alespoň 10cm!! dopředu.

(Pochopitelně kdyby to nějak schůdně nešlo, musel bych hledat jiné řešení)

Děkuji.

Deset centimetrů je hodně. Horizontální nosníky by snesly tak velké distančky od sloupků jenom kdyby byly plotovky opřené o podezdívku, aby se to nevylamovalo, nebo v místě úchytu nosníků na sloupky navařit distanční "účka".

Jak píše "jim bim" uřezat u kamenných sloupků přidat kus železa a znovu přivařit. Nevím jak je velký pohyb okolo, ale toho sezení bych se tolik nebál a když tak to můžeš vždy pokropit vodou.:-)

Normalne vem drevoplastove podkladni hranoly 80x40, dej je pres srouby s matkou do stavajicich nosniku a do hranolu pak plotovky. Nevidim duvod, proc by to nosniky nemely unest, namahani bude porad nejvetsi na strih a tudiz na srouby.