Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklina ve vaně

Dobrý den, díky dutině mi praskla vana. Prasklina je relativně malá (5-7 cm) a "čistá" - žádné otřepy, větvě... Postup opravy je mi víceméně jasný - vyvrtat díry, kde je dutina > vyplnit pěnou > zalepit (kosmeticky upravený to mít nemusím takže nějakému broušení bych se rád vyhnul). Samozřejmě si nechám poradit.
Ale...
Jakou pěnou (jediný co předpokládám je, že nízkoexpanzní)? A hlavně - čím zalepit? Vana je plastová (konkrétně bohužel nevím). Čemu se vyvarovat/na co si dát pozor?
Děkuji

Na akrylátové vany: Oprava větších poškození po pádu předmětu do vany, je nutné použít speciální správkový akrylátový tmel na vany. Na poškozené místo naneste správkový tmel, který pomocí tužidla během cca 2 hodin vytvrdne. Po vytvrdnutí použijte brusný papír pro broušení pod vodou zrnitosti nejméně 1000 a vybruste poškozené místo.