Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno páchne voda v toaletě

Ahoj, mám problém. V bytové čtyřpatrovém domě, se objevil zápach odpadu na toaletě. Přetěsnil jsem všechny spoje, ale zápach se objevuje stále.
Nyní jsem zjistil, že páchne voda v míse. Voda nemizí, není zakalená, ale páchne.
Kde může být problém?

Řešení:

Tak už je to více než týden a zápach se neobjevuje. Tipl bych, že bylo něco ucpané v odtoku ve svislé svodu, náhodně probublal zápach do mísy (při zatížení ve vyšších patrech) a ucpávka se uvolnila.
Díky všem za rady.

Tak už je to více než týden a zápach se neobjevuje. Tipl bych, že bylo něco ucpané v odtoku ve svislé svodu, náhodně probublal zápach do mísy (při zatížení ve vyšších patrech) a ucpávka se uvolnila.
Díky všem za rady.