Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemá někdo zkušenost s firmou INFINITY GARDEN?

Dobrý den, nemá někdo zkušenost s firmou INFINITY GARDEN? Chtěli bychom si od nich objednat výstavbu zimní zahrady, nemůžeme však nikde najít recenze či cokoli jiného. Firma byla založena 23.12.2023, což není tak dávno....tady na skupině jsem našla spojitost s jinou firmou ESMERA o které se lidi nevyjadřovali zrovna kladně.. Momentálně jednám s panem Martinem Urbanem, který spolupracuje s panem Linhartem a Kubačákem (který byl ředitel v ESMERA).
Prosím tedy, jestli nemáte nějaké info, abychom věděli. Děkuji

Změna předmětu, původně: INFINITY GARDEN (host)

Bude to 50:50.
Ludia v Esmere nemuseli vediet o praktikach majitela, ale zase styl predaja sa nemoze povazovat za cestny a cisty, takze uplne cisti teda urcite nebudu.
Ak vam niekto ponukne zlavu z ceny ak mu zaplatite dopredu, ak vam niekto ponukne zlavu z ceny ak to bude bez dokladu spozornel by som.
Ja osobne by som do toho nesiel, musi predsa existovat na trhu aj normalna firma na zimne zahrady.