Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závit v mini sklíčidle pro mini vrtačky

Dobrý den, moc prosím poraďte nebo už z toho zešílím.
Mám cca 5 minivrtaček pro menší práce, dva bovdenové nástavce a několik šestihraných bitů do sklíčidla. Vše je různak staré a vše od RŮZNÝCH výrobců. ALE ÚPLNĚ NA VŠECH JE NAPROSTO STEJNÝ JEMNÝ ZÁVIVIT PRO NAŠROUBOVÁNÍ MINISKLÍČIDLA. Nevím jaký závit to je.Sklíčidla jsou vždy černá.

Sklíčidla mi odcházejí a už mám poslední provozuschopné.

Na druhou stranu jsem si na různých místech nakoupil nová minisklíčidla, ale ať je objednám kdekoli, tak vždy přijde to, co potřebuji s jemným závitem, ale MENŠÍM, takže ho do vrtačky nenašroubuji.rozměry závitu nikde neuvádějí, jen max velikost vrtáku cca 3, mm
Už nemohu utrácet za další pokusy, protože nových nepotřebných mám plnou krabičku.

Kde bych sehnal více sklíčidel do mých vrtaček s klasickým (větším) závitem a také sadu závitníků, kterým bych ty nepotřebné přeřezal na větší závit?? A jakým vrtákem to předvrtat. To se určitě nepočítá jako u METRICKÝch závitů

Moc děkuji za každou radu
Michal

Proč sem stejný text vkládáš opakovaně 5x za sebou?::):?:

Už nemohu utrácet za další pokusy, protože nových nepotřebných mám plnou krabičku.

A to jsi ještě neslyšel, že jakýkoliv nákup nevyhovujícího zboží z eshopů nebo přes internet se dá do 14 dnů vrátit bez udání důvodů?
Pokud nakupuješ osobně v nějaké prodejně, tak si snad můžeš protikus vzít sebou a hned to tam vyzkoušet.