Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké kamery vybrat?

Dobrý den dobří lidé, pomohl by Invalidnímu Důchodci, který nemá moc peněz, alespoň radou????
Mám tu všude moc kamer maket (a i policie se mně už mnohokrát ptala na záznamy když neustále vykrádají sousedy po obou stranách).
Chtěl bych alespoň 2 nahradit opravdickými, které se budou aktivovat až pohybem a nebo z mobilu – Abych nemusel vrtat zdi a dodávat jim napájení. Jsem sice slaboproudař, ale dnešní dobu už nezvládám.
Pozn. : Od Jablotronu (bomba firma) tu mám MNOHO dálkových čidel a baterky(ikdyž drahé) vydržejí mnoho let.
Cca před 3mi lety tu byl kluk, který mi na mobilu ukázal obraz, rozdělený
Na 4 čtverce, jak mu to hlídá pozemek. Mě to stačí za dva, ale abych se k tomu přes mobil dostal JÁ i paní majitelka.
Moc děkuji za jakou koli radu.
Michal

Změna předmětu, původně: JAKÉ KAMERY VYBRAT (host)

1. ten "rozdělený obraz" je výstup z NVR. To bez dalšího HW/SW nepořešíš.
2. kamery na baterky jsou nesmysl, nedoplatíš se a prokleješ to.
3. stejně tak jsou IMHO nesmysl kamery na wifi a se záznamem na sd kartu

= výsledek:

kamery s PoE a záznamem buď do cloudu nebo do NVR (což může být i NAS). Malý ethernet kabel se protahuje lépe, než napájecí kablík... :-) Ale to je všechno o tom, jestli to má být jen hračka, nebo taky reálně fungovat.