Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem víko ucpávky 32 SVA sigma - jak vyměnit?

Zdravím,

chci se zeptat, totiž "povedlo" se mi zlomit víčko ucpávky (20112 na obrázku Rozkres) na čerpadle 32 SVA. Přes utahování víčka dvěma matkama pořád hodně tekla voda kolem osy přes těsnící šňůry, a jak jsem pořád utahoval, tak najednou vidím že jedno "ucho" víčka se zlomilo. Moje blbost, no.

Nevěděl byste někdo, jestli jde jenom sundat ta klec (20109 na obrázku Rozkres) s ložiskem (je nalisované nebo jen vložené?) abych se relativně jednoduše dostal k výměně víčka ucpávky?
Půjde to ložisko sundat i s odšroubovanou klecí a dokážu z této strany to víčko ucpávky vyměnit za nové?

Pánové, mohli byste mi ještě poradit, jak vyndat to plechové víčko za první ségrovkou (ze strany od motoru)? Je tam naplácnuté úplně těsně, ségrovku jsem sundal a přesto se víčko ani nehne. Jak byste ho zkusili vyndat? Kroužím kolem něj ševcovským šídlem, oba kraje vnitřní i vnější jsem očistil, a nehne se potvora!

Poraďte prosím!