Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit alespoň trochu slušný manometr i za více peněz

Dobrý den-, poradil by nějaký hodný člověk (jestli v dnešní době ještě žijí) zoufalci, který už si nakoupil „bambilion“ manometrů (viz foto) cca za 100,-Kč a „všechny“ za chvíli utíkají (zkoušeno v kýbli s vodou) a některé se ani nevracejí (bez tlaku) na nulu? Už jsem za ně vyházel skoro 1000,. Kč.
Tak raděj dám víc peněz, ale budu v klidu.
Děkuji za každou radu. Michal

Koukám, že ti to tady ještě nikdo nerozmluvil, že si zahráváš. Nicméně když tam vidím ty spoje, tak se nedivím, že to nedrží. Pokud ti propouští pouze "budík" na měření tlaku, tak asi nejlepší budou ty co používají potápěči, ale to je jiná liga. Možná zkusit ty v kterých je glycerin.

Nedělá jim to úplnou radost, vevnitř je ocelové ozubené kolečko a hřeben, hřídelka, pružina předpětí ručičky, to vše by pokud možno nemělo zreznout. Navíc je to imho zbytečné, protože manometry málokdy vevnitř utíkají, to spíš kolem závitu a na to stačí mýdlová voda a štětec.

Perfektní rada!!!! Moc děkuji, to tu mám připravené na jiné účely, Už to neudělám a právě si před něj objednávám z Allegro kohoutek. Ještě zkusím Temu, ale do vody už ho nikdy nedám, člověk se učí celý život!!!! Díky. M.